Blog

profi účtovník
23/02/2024 0 Comments

Vzdelávací Video kurz PROFI ÚČTOVNÍK

Kompletný sprievodca účtovníctvom

Spoločnosť EDU-LAND s.r.o. vám predstavuje svoj vzdelávací video kurz, ktorý slúži ako komplexný sprievodca účtovníctvom pre začiatočníkov i mierne pokročilých. Táto zvýhodnená zostava video kurzov, vám poskytne hlboké porozumenie a odborné znalosti v oblasti účtovníctva.

Profi účtovník

Obsah kurzu:

Zákon o účtovníctve (8 video lekcií, 364 min.)

Jednoduché účtovníctvo (8 video lekcií, 472 min.)

Podvojné účtovníctvo (27 video lekcií, 1 240 min.)

Mzdové účtovníctvo (20 video lekcií, 1162 min.)

Podvojné účtovníctvo neziskových organizácií (15 video lekcií, 757 min.)

Manuál začínajúceho účtovníka (5 video lekcií, 153 min.)

Celková predajná cena tejto zostavy je 568 € s DPH, čo predstavuje úsporu vo výške 303 €, ak by ste si zakúpili kurzy účtovníctva samostatne. Týmto získavate prístup k viac ako 65 hodinám kvalitnej výučby, ktorú vedie odborná lektorka a profesionálna účtovníčka Ing. Adriana Gazdová.

PROFI ÚČTOVNÍK

Profi účtovník

Výhody nášho kurzu

Odborná lektorka

Ing. Adriana Gazdová je garanciou kvality a profesionality výučby. S jej odbornými skúsenosťami v oblasti účtovníctva vám zabezpečíme výbornú a zrozumiteľnú výuku.

Rozsiahly obsah

 Súbor obsahu vytvorený pre každého, od začiatočníkov po mierne pokročilých. Všetko, čo potrebujete pre úspech v oblasti účtovníctva.

Flexibilita

Nezáleží na tom, či ste pri počítači, notebooku, tablete alebo mobile, naše video lekcie vynikajú vizuálnou prezentáciou a poskytujú príjemný zážitok.

Licencia na jeden rok s neobmedzeným prístupom k video lekciám

S radosťou vám oznamujeme, že licencia pre náš vzdelávací video kurz PROFI ÚČTOVNÍK poskytuje účastníkom plnohodnotný prístup k obsahu na dobu jedného roka. Počas tohto obdobia máte možnosť neobmedzene sa vracať k video lekciám a prehlbovať svoje vedomosti podľa vlastnej potreby.

Pre koho je kurz určený

Tento vzdelávací video kurz PROFI ÚČTOVNÍK je špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal potreby rôznych skupín jednotlivcov. Bez ohľadu na váš súčasný stupeň skúseností, tento kurz je pre vás, ak ste:

Začiatočník a chcete sa stať profesionálom

Ak ste na začiatku svojej cesty v oblasti účtovníctva, tento kurz vám poskytne pevný základ a postupné získavanie odborných znalostí, ktoré potrebujete na dosiahnutie profesionálnej účtovníckej kariéry.

Majiteľ(ka) (účtovnej) firmy a chcete vzdelávať svojich zamestnancov

Pre majiteľov firiem, ktorí chcú mať dobre vzdelaný tím účtovníkov, je tento kurz ideálnym nástrojom na poskytnutie potrebných znalostí a zručností svojim zamestnancom.

Mierne pokročilý a chcete si zopakovať alebo doplňovať vedomosti

Ak už máte niekoľko skúseností v oblasti účtovníctva, ale chcete svoje vedomosti prehlbovať alebo aktualizovať, náš kurz vám umožní zlepšiť svoje schopnosti a udržať krok s najnovšími trendmi.

Mamička, ktorá sa chce učiť počas materskej alebo rodičovskej dovolenky a nechce odchádzať od svojej rodiny

Pre mamičky na materskej dovolenke alebo rodičovskej, ktoré chcú využiť voľné chvíle na vzdelávanie doma a rozvíjať si svoje schopnosti, je tento kurz dostupný online a poskytuje flexibilitu štúdia bez potreby opustiť domov.

Náš kurz je navrhnutý tak, aby bol prístupný a prospešný pre rôzne skupiny jednotlivcov, ktorí hľadajú kvalitné vzdelanie v oblasti účtovníctva. Pridajte sa k nám na ceste k odbornému účtovníctvu!

profi účtovník

Zakúpením tohto vzdelávacieho kurzu získavate nielen znalosti potrebné pre úspech v účtovníctve, ale aj príjemný a pružný spôsob učenia, kedykoľvek a kdekoľvek.

Zaujala vás naša ponuka?

Navštívte našu webovú stránku kurzu PROFI ÚČTOVNÍK a objavte svet účtovníctva s nami!

PROFI ÚČTOVNÍK


edu-land

EDU-LAND je online vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje širokú škálu interaktívnych a odborne vedených online kurzov z oblastí účtovníctva. Umožňuje jednoduchý prístup k výnimočnému vzdelávaciemu obsahu pre každého. Stačí pár kliknutí myšou a je to!
www.kurzy-skolenia.com

KATALÓG ÚČTOVNÍKOV